Riennon Katuviesti-joukkueet ja ohjeita (PÄIVITETTY HUOLTAJIA)

13.5.2013

Alustavat joukkueet (tilanne maanantai 13.5. klo 21.00) (ohjeistus alla)

Naiset/tytöt

Kilpa (4 joukkuetta)

1. Pinja Horppu  1996
2. Ellinoora Karvinen 1999
4. Taru Laitinen 1993
5. Pihla Hokkanen 1993
3. Petra-Sofia Laakso 1999
Huoltaja: Mia Luukkainen

3. Johanna Sairanen 1998
1. Annika Luukkainen 1996
4. Henni Rinkinen 2000
5. Eveliina Huttunen 1997
2. Iida Mäkelä   1999
Huoltaja: Jussi Huttunen

1. Henna Sallinen 1998
3. Linda Kilpeläinen 1999
4. Janika Pulkkinen 2001
5. Ella Kainulainen 2002
2. Venla Naapuri 2000
Huoltaja: Anne Leskinen

3. Riikka Pitkänen 2000
1. Aliisa Luukkainen 2000
2. Netta Karjalainen 2001
4. Tanja Kokkonen 2002
5. Reetta Joronen 2000
Huoltajat: Merja Pitkänen, Minna Joronen

 

Puulaaki (3 joukkuetta)

2. Neea Käyhkö  2002 (1. varajuoksija kilpasarjaan 700 m:lle ja 350m:lle)
1. Rosa Silvennoinen 2001
4. Iida Kokkonen 2003
5. Jessica Halonen 2003
3. Liisi Vatanen 2001
Huoltaja: Taija Silvennoinen ja Tea Vatanen

1. Minja Suhonen 2001
2. Juulia Teittinen  2001
5. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003
3. Siiri Nyyssönen 2004 
4. Anni Silvennoinen 2004
Huoltaja: Anne Tossavainen ja ???

2. Melisa Lehtinen 2004
1. Iida-Emilia Kaiponen 2004
5. Erin Kainulainen 2004
3. Ella Kainulainen 2001
4. Aino-Maria Tossavainen2005
Huoltaja: Timo Tossavainen ja ???

Varalla puulaakisarjaan (Huom! Kilpasarjan poisjäännit nostavat puulaakisarjan juoksijoita kilpasarjaan, joten sitä myötä varajuoksija nousee aina yhden pykälän ylöspäin, tulee poisjäänti sitten kilpa- tai puulaakisarjasta!):

Sonja Aleksejev 2000  
Vilma Härkönen 2006
Ella-Sofia Kaiponen 2007


Miehet/pojat

Kilpa

Antti Tanhuamäki 1988
Olli Heiskanen 1994
Santeri Helin  1994
Severi Kosonen 1998
Jari Turtiainen 1997
Varalla: Heppu Malmstedt 1999
Huoltaja:

Puulaaki

Heppu Malmstedt 1998
Lauri Tossavainen 2001
Jooseppi Sallinen 2003
Jeppe Malmstedt 2001
Severi Niittymäki 2001
Huoltajat: Heli Sallinen, Anne Tossavainen tai Joni Jäntti

Varalla:
Hessu Malmstedt 2003
Roope Rissanen 2003
Eero Tissari 2004

Miesten/poikien juoksujärjestykset vahvistetaan kokoontumisessa.

Joukkueiden kokoontumiset tapahtuvat torikellon tuntumassa tiistaina seuraavasti:
•Naisten kilpasarja klo 16.45 (kilpailu klo 18.15)
•Miesten kilpasarja klo 17.00 (kilpailu klo 18.30)
•Naisten puulaaki klo 17.45 (kilpailu klo 19.15)
•Miesten puulaaki klo 18.00 (kilpailu klo 19.30)

Kokoontumiseen tulevat myös joukkueiden huoltajat, joita tarvitaan edelleen lisää. Ilmoittakaa mahdollisesta joukkueiden huoltajana olemisesta Jonille (050-5438493, jonijantti@hotmail.com). Jonille myös tieto viime hetken sairastumisista!

Joni hakee kaikkien Riennon joukkueiden numerot ja tuo ne kokoontumiseen!