Katuviestin tulokset 12.5.

14.5.2015

Miehet kilpasarja             
SijaNimiTulosEro
1Savonlinan Jyry               05:30,9
2Savonlinnan Riento            05:31,30:00,4
Miehet puulaaki               
SijaNimiTulosEro
1RT-37                         05:33,4
2Linnan Woudit                 05:54,70:21,3
3Mediatilin pojat              06:09,20:35,8
4SLN Metallityöv.ammattios.17  06:11,10:37,7
5JHL-567                       06:39,41:06,0
6Pyhän OLavin Miekkail. sekaj  09:22,23:48,8
Miehet lukio + muut oppilaitokset   
SijaNimiTulosEro
1Lyseon Isku I                 05:11,8
2Tanhuvaara/Sairaan nopeat     05:21,50:09,7
3Tanhuvaara / 18pk             05:26,80:15,0
4Lyseon Isku Basket-Bodies     05:33,80:22,0
5Lyseon Isku-LasTuTon LauTa    05:46,30:34,5
6Tanhuvaara/Selviytyjät        05:49,20:37,4
7Lyseon Isku East-Boys         05:52,00:40,2
8Lyseon Isku- SaPKo            06:07,40:55,6
9Lyseon Isku Futis             06:13,71:01,9
Miehet yläaste                
SijaNimiTulosEro
1Kerimäen yläkoulu             06:08,5
2Mertala 7C/E                  06:10,70:02,2
3Mertala Ysit                  06:13,50:05,0
4Suokarhut/Talvisalon koulu    06:17,00:08,5
5Mertala 8A/F                  06:20,70:12,2
6Mertala 8B/C                  07:32,51:24,0
Naiset kilpasarja             
SijaNimiTulosEro
1Savonlinnan Riento 1          05:39,4
2Savonlinnan Riento 2          06:00,50:21,1
3Savonlinnan Riento 3          06:11,50:32,1
Naiset puulaaki               
SijaNimiTulosEro
1SLN Riento puulaaki 1         07:06,5
2Savonlinnan taitoluistelijat 107:15,20:08,7
3Lande Leidit                  07:29,70:23,2
4Kuvistytöt                    07:38,60:32,1
5SLN Riento puulaaki 2         07:39,70:33,2
6Mediatilin tytöt              07:41,60:35,1
7Länsi-Punkaharjun kyläyhdistys07:50,50:44,0
8Savonlinan taitoluistelijat 2 08:28,01:21,5
9Kirjakaupan kiiturit          09:54,82:48,3
10A-GRILLI                      10:13,13:06,6
Naiset lukio+ muut oppilaitokset      
SijaNimiTulosEro
1Lyseon Iskuttaret I           05:59,8
2Tanhuvaara/Tanhun Tomerat     06:16,60:16,8
3Tanhuvaara/Tanhuvaara Tigers  06:33,00:33,2
4Lyseon Iskuttaret IV          06:37,90:38,1
5Lyseon Iskuttaret II          07:07,61:07,8
6Lyseon Iskuttaret III         07:13,81:14,0
7Brigham Youngin yliopisto,Utah08:09,92:10,1
Naiset yläsaste               
SijaNimiTulosEro
1Talvisalo 8AD                 06:18,7
2Kerimäen yläkoulu ysit        06:36,50:17,8
3Mertala )D/E tytöt            06:38,60:19,9
4Kerimäen yläkoulu Seiska-Kasit06:43,10:24,4
5Mertala 7B/D tytöt            06:47,80:29,1
6Mertala 8D/E tytöt            06:54,90:36,2
7Kirjolan yläkoulun tytöt      06:56,80:38,1
8Mertala 8A/F tytöt            06:57,80:39,1
9Norssin superladyt            07:05,20:46,5
10Punkaharju 8/9                07:17,30:58,6
11Mertala 7C/D tytöt            07:18,40:59,7
12Norssin seiskat               07:21,41:02,7
13Mertala 7C/E tytöt            07:28,01:09,3
14Punkaharju 7/9                07:48,41:29,7
Ala-asteet 1-3 lk             
SijaNimiTulosEro
1Pihlajaniemi 3 lk             04:43,4
2Juvolan sprintterit           04:53,50:10,1
3Pihlajaniemi 2 A              04:56,70:13,3
4Kellarpellon koulu 3B         05:01,80:18,4
5Kellarpellon koulu 3A         05:03,40:20,0
6Enonkoski 1 (1-3lk)           05:05,20:21,8
7NOJ 2                         05:05,50:22,1
8Pihlajaniemi 3                05:12,70:29,3
9NOJ 11                        05:14,20:30,8
10Mertala 3A                    05:15,90:32,5
11Mertala 2A                    05:19,40:36,0
12NOJ 12                        05:19,80:36,4
13Kellarpellon koulu 2A         05:24,20:40,8
14Pihlajaniemi 2 lk             05:24,60:41,2
15NOJ 1                         05:25,40:42,0
16Kellarpellon koulu 2B         05:29,40:46,0
17Juvolan juoksijat             05:33,60:50,2
18Mertala 1B pojat              05:39,90:56,5
19Kellarpellon koulu 1B         05:41,70:58,3
20Kulennoisten koulu,Luokat 2-3 05:42,70:59,3
21Enonkoski 2 (1-3lk)           06:04,61:21,2
22NOJ 3                         06:10,31:26,9
23Mertala 2B                    06:16,41:33,0
24Mertala 1B tytöt              06:22,71:39,3
25Mertala 1B                    06:37,21:53,8
Ala-aste 4-6 luokat           
SijaNimiTulosEro
1Mertala 6 tytöt               03:55,7
2Kulennoinen 1                 04:11,10:15,4
3Mertala 6 pojat               04:13,40:17,7
4Norssin sairaannopeat         04:16,40:20,7
5Pihlajaniemi 5 lk             04:23,90:28,2
6Norssin 6B                    04:24,90:29,2
7NOJ 5                         04:28,30:32,6
8Pihlajaniemi 4A               04:28,50:32,8
9Kulennoinen 2                 04:32,00:36,3
10Talvisalon koulu 6B:n tytöt   04:33,50:37,8
11NOJ 10                        04:34,10:38,4
12Mertala 6B tytöt              04:35,20:39,5
13Enonkoski 1 (4-6lk)           04:35,60:39,9
14Mertala 5A                    04:36,10:40,4
15Kirjolan koulu /Jyrääjät      04:40,40:44,7
16Kulennoinen 3                 04:43,40:47,7
17Mertala 4B                    04:48,20:52,5
18NOJ 8                         04:49,10:53,4
19NOJ 6                         04:49,60:53,9
20Kirjolan koulu/Juoksupoijjaat 04:52,50:56,8
21Pihlajaniemi 4 lk             04:53,60:57,9
22NOJ 4                         04:55,40:59,7
23Pihlajaniemi 4B               04:57,41:01,7
24NOJ 9                         04:58,61:02,9
25Kellarpellon koulu 5A         04:59,41:03,7
26Savonlinnan normaalik./4Aketut05:00,11:04,4
27Kirjolan koulu/Nopeat Neloset 05:01,81:06,1
28NOJ 7                         05:02,21:06,5
29Mertala 4C                    05:07,91:12,2
30Camaan 4A                     05:14,01:18,3
31Enonkoski 2 (4-6lk)           05:28,31:32,6